Niepodważalna niemiecka jakość

Zegarki Junghans są cenione na całym świecie ze względu na swój wyjątkowy design. Każda z serii zegarków Junghans pasują do każdej indywidualnej osobowości, zapewniając styl i czas na Twoim nadgarstku. Często w zegarkach Junghans spotkać można automatyczny werk, w których sprężyna główna jest nawijana automatycznie w wyniku naturalnego ruchu użytkownika, aby zapewnić energię do działania zegarka, dzięki czemu ręczne nakręcanie nie jest konieczne. Są to zatem zegarki nawiązujące do wieloletniej tradycji zegarmistrzowskiej. Dlaczego ta marka jest tak ceniona przez miłośników zegarków?

Zegarki Junghans – najwyższa jakość na wyciągnięcie ręki

Marka zegarków Junghans szczyci się długą tradycją idącą ramię w ramię z nowoczesnością, co owocuje ponad półtora wieku niemiecką precyzją zegarmistrzowską. Kolekcja zegarków Junghans obejmuje elementy inspirowane stylem Bauhaus linii Max Billa i Meistera, a także kilka ekskluzywnych zegarków Chronoscope Solar Powered z 1972 r. I zegarka Junghans Force Mega Solar Ceramic, sterowanego radiowo i zasilanego się energią słoneczną.

Zegarki Junghans dla kobiet, czyli ponadczasowe modele zawsze w modzie

Zegarki damskie Junghans celebrują uznaną szwajcarską historię tworzenia luksusowych zegarków, jednocześnie wprowadzając nowe i oryginalne pomysły projektowe i technologie. Modele sięgają od klasycznych zegarków wieczorowych po bardziej sportowe numery, ale każdy z nich charakteryzuje się wysokimi standardami jakości, na których można polegać w przypadku zegarków Junghans.

junghans

Zegarki Jungans dla panów – funcjonalność i elegancja

Firma produkująca zegarki męskie Junghans otworzyła swoje podwoje i szybko stała się jednym z najbardziej fascynujących sukcesów w historii niemieckiego przemysłu zegarmistrzowskiego. Zegarki Junghans wyznaczają międzynarodowe standardy od samego początku w 1861 roku. Tworzenie zegarków na rękę dla klasycznego dżentelmena poprzez kucie delikatnych wędek z ręcznie wykonanymi wykończeniami ich arcydzieł. Wykorzystując unikalne połączenie precyzyjnej technologii i godnej pochwały estetyki, zegarki Junghans są pod silnym wpływem wyraźnych proporcji zapewnianych przez uniwersalnego geniusza i studenta Bauhausu, Maxa Billa, którzy wyrzeźbili dziś twarz marki. Zabytkowe modele zegarków Junghans można nadal zobaczyć w kolekcjach Milano i Meister. Filozofia zegarków Junghans i ich nieustanne dążenie do precyzji opowiada o jednym z najbardziej fascynujących sukcesów w historii niemieckiego zegarmistrzostwa.

Jaką kolekcję zegarków Junghans wybrać?

Zegarki Junghans max bill – ukłon w stronę tradycji designu

Funkcjonalne, pragmatyczne i ponadczasowe. Oprawa wizualna Maxa Billa została wskrzeszona przez Junghans i jest to coś więcej niż „zwykła” kolekcja. To marka podrzędna, a także ważny filar tożsamości produktu w firmie Junghans. Optyka zegarków jest bardzo czysta dzięki charakterystycznemu stylowi Bauhaus, w którym bogactwo i przeładowane projekty ustępują miejsca prostszym formom i proporcjom. Zegarki Junghans max bill to elegancka, delikatna tarcza w stonowanym kolorze (białym, srebrnym, szarym lub czarnym), subtelne wskazówki, skórzany pasek lub bransoleta mesh. Seria max bill jest przedłużeniem marki, jednak wyróżnia się na tle innych modeli.

zegarek

Minimalistyczne Junghans Meister

Kolekcja Meister składa się z linii wysokiej jakości zegarków. Zaprezentowany po raz pierwszy w 1936 roku świat designu Meister jest definiowany przez ducha dawno minionych dni. Podobnie jak w kolekcji Max Bill, stonowanie i elegancja to najwyższe elementy projektów tej serii. Jeśli dana linia zegarków zasługuje na miano mistrza (Meister), to wiedź, że masz do czynienia z zegarkiem doskonałym – serią Junghans Meister

Junghans – zegarki Made in Germany

Junghans, niegdyś znany przede wszystkim z zegarków kwarcowych, sterowanych radiowo lub solarnych, w wielkim stylu powrócił do zegarków mechanicznych. Jego nowy slogan powraca do korzeni, to całkowity powrót do starszego, klasycznego wyglądu, w którym trzykrotne zegarki nadają ton. Dziś zawsze młody wygląd stylu vintage z kolekcji Max Billa i Meister jest ważnymi filarami w portfolio tej marki. Made in Germany jest teraz synonimem niezwykłej elegancji i najnowocześniejszego stylu Bauhaus, może się równać ze swoimi szwajcarskimi odpowiednikami. W porównaniu z najnowszymi, historycznymi kolekcjami innych producentów, nowe modele energicznie nawiązują do stylu vintage swoich poprzedników. To niesamowite, że marka tak mocno przywiązuje wagę do wierności swoim tradycjom i jest to zdecydowanie odzwierciedlone w jej eleganckich zegarkach zaprojektowanych w połowie wieku. Dziś zegarki Junghans uważane są za jedne z najlepszych na świecie. Jeśli poszukujesz zegarka z klasą, który nawiązuje do dawnego kunsztu zegarmistrzowskiego zegarki Junghans są właśnie dla Ciebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here