Czy klinika przeszczepu włosów rozwiąże Twój problem?

0
321

Piękne i zadbane włosy to marzenie bardzo wielu ludzi. Wiele osób traktuje włosy jako swoją wizytówkę, która z daleka krzyczy: „spójrz, jaki jestem zadbany”. Niestety wiąże się to również z tym, że łysienie, zakola czy ubytki w brodzie powodują niemałe kompleksy. Na szczęście postęp dzisiejszej medycyny i technologii sprawia, że miejsca takie jak klinika przeszczepu włosów mogą oferować ich transplantację. Dzięki takiemu zabiegowi możesz odzyskać pewność siebie i swój dawny wygląd.

Kiedy udanie się do kliniki przeszczepu włosów to dobry pomysł?

Jeżeli tylko masz jakiekolwiek problemy z ubytkiem włosów, możesz umówić się na konsultację w klinice przeszczepu włosów, a znajdujący się tam specjaliści pomogą Ci i rozwieją Twoje wątpliwości. Niezależnie od tego, czy borykasz się z nadmiernym wypadaniem włosów, czy mierzysz się z problemem łysienia, otrzymasz potrzebną pomoc.

Klinika przeszczepu włosów oferuje zarówno farmakologiczne leczenie wypadania włosów, jak i ich zagęszczenie czy przeszczep. Możesz dokonać transplantacji nie tylko włosów na głowie, ale także tych na brodzie czy brwiach. Jeżeli więc dotyczy Cię którykolwiek z tych problemów, umów się na wizytę i dowiedz się, jaką pomoc możesz otrzymać w klinice przeszczepu włosów. Specjaliści zadbają nie tylko o Twoje włosy, ale także o Twój komfort – tak, abyś czuł, że jesteś w odpowiednim miejscu.

Oferta kliniki przeszczepu włosów

W klinice przeszczepu włosów możesz nie tylko przeszczepić włosy, ale także zagęścić je przy pomocy osocza bogatopłytkowego oraz podjąć farmakologiczne leczenie wypadania włosów. To, która usługa będzie najbardziej odpowiednia w Twoim przypadku, omówisz z lekarzem podczas konsultacji.

Jak sama nazwa wskazuje, klinika przeszczepu włosów zajmuje się głównie transplantacją włosów. Do wyboru masz dwie metody – FUE (Follicular Unit Extraction) oraz BHT (Body Hair Transplant). Każdy z tych zabiegów jest bezpieczny i co bardzo ważne dla większości pacjentów, trwały. Cena i czas trwania zabiegu zależą od wielu czynników. Ważny jest rozmiar łysiny, a co za tym idzie liczba zastosowanych implantów. Pod uwagę jest również brany wiek pacjenta oraz oczywiście wybrana metoda.

Podczas zabiegu transplantacji włosów w klinice przeszczepu włosów na własnej skórze przekonasz się, co znaczą innowacyjne techniki i nowoczesne narzędzia. Zostaniesz znieczulony miejscowo, a po wszystkim możesz udać się do domu. Dzięki takiemu rozwiązaniu jeszcze tego samego dnia możesz się cieszyć swoją nową, bujną i przede wszystkim pełną fryzurą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here