Longeta gipsowa szybkowiążąca

Longeta gipsowa posiada szereg funkcjonalnych zastosowań, niezwykle pomocnych w przypadku złamań kończyn. Dzięki temu jest stałym elementem wyposażenia szpitali, przychodni czy innego rodzaju obiektów związanych z branżą medyczną. Doskonale nadaje się do tworzenia łusek gipsowych czy odcinkowych, ale nie tylko.

Longeta gipsowa jest produktem jednorazowego użytku, przez co zwykle kupowana jest w większych ilościach. W wielu sklepach generuje to ogromne koszty, a co więcej, termin dostawy zamówionego towaru zwykle nie jest tak bliski, jak liczyliby na to klienci. Na szczęście jednak jest miejsce, gdzie produkty te można kupić tanio i szybko.

Longeta gipsowa, idealna do tworzenia łusek gipsowych i nie tylko

Do czego służy longeta gipsowa? Doskonale sprawdza się do dodatkowych wzmocnień opatrunku gipsowego. Dodatkowo, stosowana być może także w wypadku konieczności natychmiastowego unieruchomienia złamanej kończyny.

W związku z tym przeznaczeniem, longeta gipsowa jest ważnym wyposażeniem sal operacyjnych, gdy niespodziewanie dojdzie tam do złamania. Dobrze sprawdza się również w przypadku unieruchamiania złamań u dzieci. Produkt ten gwarantuje bardzo szybkie wiązanie oraz wysoką wytrzymałość.

Wykonany został w profesjonalnych składników, a rdzeń z regularną perforacją umożliwia szybkie oraz równomierne namakanie, którego czas wynosi poniżej 5 sekund. Longeta gipsowa jest również rozwiązaniem ekonomicznym, prowadzi bowiem do zmniejszenia zużycia opasek dzięki większej ilości zastosowanej masy gipsowej.

Ustal termin dostawy zamówionego towaru i spokojnie czekaj na przesyłkę

Aby kupić longetę gipsową, wystarczy wejść na stronę internetową hurtowni medycznej Ice4Med. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie opcje dostawy poszczególnych towarów, a także opłaty w ramach danej formy dostawy. Sprawdzić tam też możesz możliwości dołączenia faktury papierowej, jeśli to konieczne.

Nawet w przypadku anulowania części zamówienia możliwe jest skontaktowanie się z pracownikami w celu realizacji niepełnej dostawy, dzięki czemu nie musisz martwić się o niezbędne do pracy produkty. Z chwilą otrzymania przez klienta potwierdzenia zamówienia, doświadczeni pracownicy błyskawicznie rozpoczynają kompletowanie paczki i proces jej wysyłki.

Longeta Gipsowa świetnie sprawdza się w przypadku nastawiania złamań, ale Ice4Med ma Ci do zaoferowania o wiele więcej. Przekonaj się, że w tej hurtowni znajdziesz wszystkie narzędzia chirurgiczne, zabiegowe, wyposażenie sali operacyjnych czy sprzęt medyczny, których Ci tylko potrzeba. Nie przepłacaj i ciesz się najlepszymi produktami, które zawsze dotrą do Ciebie na czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here