Kosmetyki i akcesoria przeznaczone dla gości hoteli, pensjonatów lub apartamentów

Hotelarstwo to jedno z najstarszych usług. Kiedy ludzie zaczęli się przemieszczać, pojawiła się potrzeba noclegu, a wraz z nią posiłku i kąpieli. Na szlakach handlowych szybko pojawiły się gospody, które oferowały realizację wszystkich potrzeb wędrowca. Mimo że od tego czasu minęło już sporo wieków, to sama istota hotelarstwa się nie zmieniła. Hotelarz powinien zagwarantować gościowi co najmniej dobre warunki pobytu. Chodzi zarówno o porządek, jak i właściwe wyposażenie pokoju. Jeśli zależy nam na dobrej opinii odwiedzających, to warto także pozostawić do ich dyspozycji akcesoria hotelowe.

Mydła i żele hotelowe

Kosmetyki hotelowe charakteryzują się tym, że są dedykowane do użycia podczas konkretnego pobytu gościa w pokoju. Pakowane są zatem do niewielkich pojemników. Ilość kosmetyku powinna starczyć na kilka kąpieli. Jeśli gość zarezerwował dłuższy pobyt, warto dołożyć kolejne opakowania. Celem wyposażenia pokoju hotelowego w kosmetyki jest ograniczenie przywożenia przez gościa rzeczy, które mogą przeciążyć jego bagaż. Ma to szczególnie istotne znaczenie podczas podróży samolotem.

Podstawowym rodzajem tego typu kosmetyków są produkty myjące skórę, czyli mydło lub żel. W sprzedaży dostępne są atrakcyjne mini wersje. Godnym polecenia sprzedawcą higienicznych gadżetów kosmetycznych jest sklep internetowy Higiena24.pl. W asortymencie znajdują się tylko i wyłącznie profesjonalne i sprawdzone marki, takie jak na przykład Ada Cosmetics. Do wyboru są mydełka o różnym zapachu, w tym również produkty przeznaczone dla dzieci. Równie szeroki wybór dotyczy także żeli do mycia ciała. Wszystkie kosmetyki posiadają bardzo dobre właściwości myjące i nawilżające.

Szampony i odżywki hotelowe

Równie istotne jest ustawienie w hotelowej łazience kosmetyku do mycia włosów. Praktyka pokazuje, że mogą to być zestawy obejmujące szampon i odżywkę, jak również produkty 2w1. Co ciekawe, w opcji są także wyroby jeszcze bardziej uniwersalne, które dodatkowo nadają się także do mycia rąk.

Wygodnym dla gości rozwiązaniem może okazać się też montaż większych pojemników z kosmetykiem, tzw. press+wash. Gościom przypadnie do gustu praktyczny system dozowania, a właścicielom obiektów hotelarskich na pewno spodoba się możliwość uzyskania oszczędności z tego tytułu.

Galanteria hotelowa

Na uwagę zasługują także produkty zaliczane do galanterii hotelowej. Co wchodzi w jej zakres? Z całą pewnością można tu wymienić, chociażby jednorazowe kapcie hotelowe. W opcji są pantofle z odkrytymi lub zasłoniętymi palcami. Kapcie sprzedawane są w opakowaniach zbiorczych po 100 sztuk. Każda para zapakowana jest w folię, co gwarantuje gościom wysoki poziom higieny i zapewnia, że produkt nie był wcześniej używany.

Do galanterii hotelowej można zaliczyć także igielniki, które obejmują: igły, nici w kilku podstawowych kolorach, guziki i agrafki. Ten niby nieważny zestaw akcesoriów może jednak być bardzo pomocny w kryzysowej sytuacji. Goście doceniają zatem takie drobiazgi.

Coraz większą popularnością cieszą się także takie akcesoria hotelowe jak zestawy do mycia zębów, w skład których wchodzi szczoteczka i miniaturowa pasta. ADA Cosmetics pakuje je w estetyczne pudełka. Warto także rozpatrzyć zakup innych akcesoriów, na przykład: zestawów do golenia, rękawic do czyszczenia butów, pilników do paznokci, czepków kąpielowych, chusteczek higienicznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here