recepta przez internet

Każdy z nas na pewno wiele razy przechodził gehennę poszukując recepty, którą gdzieś w ferworze obowiązków zgubiliśmy, kompletnie nie wiedząc gdzie ją włożyliśmy czy zostawiliśmy. A ile razy na nieszczęsną papierową receptę wylała nam się kawa, bądź sok czy woda? Ile razy chcieliśmy pomóc babci czy dziadkowi, ale nie mogliśmy, bo zapomnieli wziąć ze sobą recepty z ośrodka zdrowia lub zapomnieli gdzie ją odłożyli. Kolejny kłopot – leki, które przyjmujemy na stałe. Po co więc mamy tracić czas, jeździć do przychodni, szukać lekarza, który przyjmie nas na już, skoro możemy zamówić sobie u swojego lekarza e-receptę. Wygoda – to najlepsze słowo, które określa jak świetnym rozwiązaniem jest recepta przez internet.

Jak działa elektroniczna recepta?

E-recepta, to nic innego jak tradycyjna recepta, którą dotychczas otrzymywaliśmy do ręki. Również zawiera takie informacje jak dane pacjenta, kto ją wystawia, dane leków wraz z informacjami o dawkowaniu, datę wystawienia oraz datę ważności recepty.

Lekarz wystawia e-receptę, następnie pacjent otrzymuje SMS z czterocyfrowym kodem i wcale nie potrzebuje do tego wysokiej jakości telefonu. Wraz z kodem otrzymuję się na e-mail w formie pliku pdf receptę, którą oczywiście jeśli masz życzenie możesz sobie wydrukować, ale równie dobrze w aptece możesz podać tylko kod, a wybrana przez ciebie apteka ma obowiązek zrealizować receptę. Prawda, że to proste?

Aby ułatwić sobie życie jeszcze bardziej, taką receptę, a nawet wizytę lekarską możemy już dziś załatwić sobie online, bez wychodzenia z domu, czekania w ośrodku pełnym zarażonych osób, w kolejkach, które zabierają ci pół dnia. Dość tego!

Konsultacja medyczna online na e-lekarz24h.pl, to wygodne, a zarazem bezpieczne miejsce, które zrzesza wykwalifikowanych lekarzy, specjalistów w każdej dziedzinie medycyny, a sama jej realizacja trwa zaledwie pięć minut. Wystarczy wypełnić formularz, przedstawić sprawę, która cię dotyczy, otrzymać odpowiednie informacje, opłacić swoje zamówienie, odebrać kod i jeszcze w tym samym dniu korzystać z potrzebnych ci leków, które pomogą bez oczekiwania po kilka miesięcy na odpowiednią wizytę. Kilkadziesiąt pacjentów skorzystało już z takiej formy konsultacji medycznej i nie wyobrażają sobie już inaczej funkcjonować w dobie tak zabieganego życia jakie posiadają.

Nie zastanawiaj się dłużej! W twoim życiu jeszcze wiele razy pojawi się sytuacja, w której na cito będziesz potrzebować jakiegoś leku, bądź zwolnienia lekarskiego.
e-lekarz24h.pl to idealne miejsce dla Ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here