Zakład Pielęnacyjno- Opiekuńczy
EN|PL|Change language:
Kontakt z nami:   T: +48 22 559 24 26   |   E: rejestracja@akcemed.pl
EN|PL|Change language:

Przychodnia Lekarska

W Przychodni Lekarskiej ACM oferujemy szeroki wachlarz konsultacji lekarskich. Nasi  lekarze specjaliści dołożą wszelkich starań, aby w  sposób fachowy i wyczerpujący udzielić odpowiedzi na pytania i wątpliwości Pacjentów. Gwarantujemy  komfort i indywidualne podejście do Państwa problemu,  przy krótkim okresie oczekiwania na wizytę do wybranego specjalisty. Przychodnia Lekarska ACM działa w oparciu o wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny, m.in. 3-Teslowy aparat rezonansu magnetycznego , tomografii komputerowej, aparaty USG (w tym echo serca) i RTG (cyfrowe, w tym stomatologiczne), niezbędne w procesie leczenia i postawienia  prawidłowej diagnozy,  skutecznego wspierania postępów  rehabilitacji, ale  także profilaktyki chorób.


W Akademickim Centrum Medycznym można skorzystać z konsultacji z zakresu: chorób wewnętrznych, kardiologii, laryngologii, okulistyki, ortopedii, neurologii, psychologii, reumatologii, stomatologii.


W celu umówienia wizyty u wybranego lekarza specjalisty prosimy o wysłanie formularza rejestracyjnego lub kontakt telefoniczny z rejestracją ACM pod nr.: 22 559 24 26 . Możecie Państwo również zarejestrować się osobiście od poniedziałku do czwartku w godz. 7:00-20:00 oraz w piątki w godz. 7:00-18:00. 


 

Zakres usług Przychodni Lekarskiej:

Rejestracja

Rejestracja:
od poniedziałku do czwartku w godz. 7:00 -20:00
piątek w godz. 7:00 -18:00

T: 22 559 24 26
E: rejestracja@akcemed.pl

Kontakt

Akademickie Centrum Medyczne
ul. Bobrowiecka 9 (budynek B)
00-728 Warszawa

SPRAWDŹ DOJAZD

Dołącz do nas

Copyright © 2018 - Akademickie Centrum Medyczne w Warszawie.
Wykonanie: www.jellinek.pl
facebook ACM
Akademickie Centrum Medyczne
Akademickie Centrum Medyczne
facebook ACM