Zakład Pielęnacyjno- Opiekuńczy
EN|PL|Change language:
Kontakt z nami:   T: +48 22 559 24 26   |   E: rejestracja@akcemed.pl
EN|PL|Change language:

Aktualności

Powitaj lato z pięknym uśmiechem!

Czas urlopów i wakacyjnych wyjazdów przed nami! Zadbane zęby i piękny uśmiech z pewnością podniosą poczucie naszego komfortu podczas odpoczynku i letnich wojaży. A poza tym, zdrowy i olśniewający uśmiech będzie pięknie prezentował się na wakacyjnych fotografiach! Skorzystaj z pakietu (scaling, piaskowanie, fluoryzacja) i osiągnij imponująco czyste zęby w 45 minut!

Szybki i skuteczny sposób na piękny uśmiech latem
 
Latem nasze zęby są szczególnie narażone na niebezpieczne czynniki, do których możemy zaliczyć chłodne napoje oraz lody. Drastyczna zmiana temperatur osłabia szkliwo, a nawet może doprowadzić do jego popękania. Mimo, że na pierwszy rzut oka tego nie widać, mikropęknięcia mogą sprzyjać rozwojowi chorób jamy ustnej (np. próchnicy). Prawidłowa ochrona zębów to podstawa. Aby nasi Pacjenci mogli bez przeszkód cieszyć się letnim odpoczynkiem, przygotowaliśmy dla nich specjalną ofertę na kompleksowy zabieg higienizacji 2 łuków zębowych.
 
W skład pakietu wchodzi:
 
  • SCALING – szybko i komfortowo usuwa kamień nazębny oraz nagromadzone bakterie
  • PIASKOWANIE – nadaje blask i pomaga przywrócić zębom ich naturalny kolor
  • FLUORYZACJA– wzmacnia szkliwo i chroni zęby pozostawiając je pięknymi i błyszczącymi

Dlaczego warto wykonać higienizację?
 
Dla zdrowia, poczucia komfortu i większej pewności siebie! Higienizacja jest to zabieg profilaktyczny, który przede wszystkim usuwa chorobotwórcze czynniki powodujące rozwój bakterii na płytce nazębnej. Poprawia zdrowie zębów i dziąseł. Dzięki niej zęby stają się bardziej estetyczne i bielsze, ponieważ pozbywa się m.in. przebarwień po kawie i herbacie. Co więcej, daje długotrwałe poczucie odświeżenia i komfortu w jamie ustnej.
 
Aby utrzymać piękny i zdrowy uśmiech zabieg higienizacji powinno się wykonywać regularnie co 3-6 miesięcy.
 
Oferujemy szeroki zakres zabiegów stomatologicznych w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. Wszystkim naszym Pacjentom gwarantujemy profesjonalne zabiegi stomatologiczne przy użyciu najlepszych materiałów stomatologicznych w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze.
Zapewniamy nowoczesną, kompleksową diagnostykę radiologiczną.

Zapraszamy też do korzystania z bezpłatnych świadczeń ogólnostomatologicznych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Szczegółowe informacje dotyczące oferowanych przez ACM usług są dostępne na stronie www.akcemed.pl oraz w rejestracji medycznej Przychodni Lekarskiej pod numerem: 22 559 24 26, e-mail: rejestracja@akcemed.pl
18 czerwca 2019
Aktualności, poliklinika
Powrót do poprzedniej strony

Rejestracja

Rejestracja:
od poniedziałku do czwartku w godz. 7:00 -20:00
piątek w godz. 7:00 -18:00

T: 22 559 24 26
E: rejestracja@akcemed.pl

Kontakt

Akademickie Centrum Medyczne
ul. Bobrowiecka 9 (budynek B)
00-728 Warszawa

SPRAWDŹ DOJAZD

Dołącz do nas

Copyright © 2018 - Akademickie Centrum Medyczne w Warszawie.
Wykonanie: www.jellinek.pl
facebook ACM
Akademickie Centrum Medyczne
Akademickie Centrum Medyczne
facebook ACM