EN|PL|Change language:
Kontakt z nami:   T: +48 22 559 24 26   |   E: rejestracja@akcemed.pl
EN|PL|Change language:

Aktualności

Pacjent jest naszą misją
W Przychodni Lekarskiej Akademickiego Centrum Medycznego oferujemy szeroki wachlarz konsultacji lekarskich. Nasi specjaliści specjaliści dołożą wszelkich starań, aby w sposób fachowy i wyczerpujący udzielić odpowiedzi na pytania i wątpliwości Pacjentów.

Gwarantujemy komfort i indywidualne podejście do Państwa problemu, przy krótkim okresie oczekiwania na wizytę do wybranego specjalisty. Przychodnię Lekarską Akademickiego Centrum Medycznego tworzą poradnie specjalistyczne świadczące usługi z zakresu neurologii z pracownią zaburzeń pamięci, urologii z pracownią USG i biopsji fuzyjnej prostaty, ortopedii, kardiologii z diagnostyką kardiologiczną, chorób wewnętrznych i medycyny pracy, okulistyki, psychologii i badań laboratoryjnych. Dla zapewnienia kompleksowości usług pacjentom Przychodni Lekarskiej służy swoim zapleczem Zakład Diagnostyki Obrazowej z pracowniami: tomografii komputerowej, USG i RTG, EMG, PW, EEG, EMG, Biofeedback, wyposażone w nowoczesnej klasy sprzęt i aparaty diagnostyczne.


Placówka specjalizuje się szczególnie w nowoczesnej diagnostyce schorzeń neurologicznych, zwłaszcza chorób neurodegeneracyjnych, w diagnostyce i leczeniu schorzeń reumatycznych, schorzeń narządu ruchu oraz diagnostyką i leczeniem urologicznym z naciskiem na urologię onkologiczną, ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki raka gruczołu krokowego - .biopsja gruczołu krokowego w oparciu o softwareową fuzję obrazów MRI i TRUS przy udziale unikalnego, elastycznego systemu Trinty francuskiej firmy Koelis. Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w Akademickim Centrum Medycznym od listopada 2016 roku wykonujemy biopsje fuzyjne gruczołu krokowego, zyskujemy coraz większe doświadczenie - wykonaliśmy ponad 160 biopsji. U połowy z w/w chorych można było rozpocząć leczenie, u kolejnych chorych prowadzić baczną obserwację.
 

Okresowe kontrole urologiczne u mężczyzn po 45-50 roku życia pozwalają wykryć większość nowotworów układu moczowo-płciowego we wczesnej fazie, co pozwala to wyleczyć większość tych chorób.
 

Miejsce placówki na mapie Warszawy i Polski jest dość szczególne, z racji kompleksowej działalności na tle potrzeb w skali kraju – to jedno z kilku zaledwie miejsc, gdzie oprócz diagnostyki uroonkologicznej mogą szukać pomocy chorzy na stwardnienie rozsiane, którym zapewniamy diagnostykę, monitorowanie przebiegu choroby, leczenie wszystkimi dostępnymi metodami włączając w to proces rehabilitacji medycznej i techniki psychologiczne, a także kompleksową pomoc dla pacjentów w przystosowaniu się do zmieniających się warunków życiowych i zawodowych. Budowanie trwałej relacji z pacjentem i jego rodziną, opartej na zaufaniu i bezpieczeństwie to jeden z priorytetów Akademickiego Centrum Medycznego.
 

O poziomie tego zaufania z pewnością świadczy rosnąca wciąż liczba osób, które korzystają lub już skorzystały z usług naszej placówki. Za prawidłową diagnozę odpowiadają nasi lekarze specjaliści. To pracownicy warszawskich uczelni medycznych. Ich doświadczenie, umiejętności i wciąż aktualizowana wiedza w połączeniu z najnowocześniejszą techniką, czyni rozpoznanie trafnym i umożliwia Pacjentom szansę na szybki powrót do zdrowia.
 

Szczegółowe informacje dotyczące oferowanych przez ACM usług są dostępne w rejestracji medycznej Przychodni Lekarskiej:

25 czerwca 2018
Powrót do poprzedniej strony

Rejestracja

Rejestracja:

 

  • poniedziałek: 12:00 – 20:00
  • wtorek: 7:00 - 20:00
  • środa: 12:00 – 20:00
  • czwartek: 7:00 – 20:00
  • piątek: 7:00 – 15:00

 

T: 22 559 24 26
E: rejestracja@akcemed.pl

Kontakt

Akademickie Centrum Medyczne
ul. Bobrowiecka 9 (budynek B)
00-728 Warszawa

SPRAWDŹ DOJAZD

Dołącz do nas

Copyright © 2018 - Akademickie Centrum Medyczne w Warszawie.
Wykonanie: www.jellinek.pl
facebook ACM
Akademickie Centrum Medyczne
Akademickie Centrum Medyczne
facebook ACM