EN|PL|Change language:
Kontakt z nami:   T: +48 22 559 24 26   |   E: rejestracja@akcemed.pl
EN|PL|Change language:

Aktualności

Aktywny i zdrowy Senior

Szanowni Seniorzy, zaprzeczając funkcjonującym stereotypom pokażmy, że starość może być radosna i aktywna!

Ten złoty czas jest jednym z etapów w życiu, kiedy można robić wiele ciekawych, interesujących rzeczy. Każdy ma prawo do radości, ma prawo cieszyć się życiem i zdrowiem, być aktywnym - zarówno fizycznie jak i intelektualnie.

Piękna pogoda i spędzanie czasu na świeżym powietrzu to gwarancja dobrego samopoczucia. Niezależnie od tego, czy jesteście aktywni na co dzień, czy dopiero planujecie o siebie zadbać, pamiętajcie, że nawet zwykły spacer pozwala na spalenie zbędnych kalorii, pobudzenie krążenia i dotlenienie całego organizmu. Zachęcamy do aktywności leczniczo - rehabilitacyjnej w Akademickim Centrum Medycznym, ale również aktywność rekreacyjna, edukacyjna, hobbystyczna, społeczna i kulturalna są niezwykle ważne dla dobrego samopoczucia i zdrowia.

Oprócz różnych form aktywności, również systematyczne wizyty u lekarza są bardzo istotne. Wiedza na temat swojego stanu zdrowia pomoże wybrać właściwy, zdrowy tryb życia. Ponadto zmniejsza obawy przed chorobami, daje możliwość zapobiegania im lub też zareagowania we wczesnym okresie ich rozwoju. Nie można się tutaj zdawać na szczęście, świadomość swojego stanu zdrowia nie zmniejsza radości płynącej z życia, natomiast pomaga unikać sytuacji, które są zagrożeniem dla zdrowia, a nawet życia. Drogi Seniorze, pamiętaj o regularnych badaniach!

W okresie wiosennym warto zadbać o swoje zdrowie  ze szczególną troską. Zachęcamy Seniorów do skorzystania z badań profilaktycznych, wizyty u lekarzy specjalistów oraz z szerokiej oferty badań w Przychodni Lekarskiej Akademickiego Centrum Medycznego.

Szanowni Seniorzy, dbajcie o siebie, bo jesteście niezwykle ważni i potrzebni.

Czytaj więcej o konsultacjach lekarskich i diagnostyce w ACM 
24 kwietnia 2017
Powrót do poprzedniej strony

Rejestracja

Rejestracja:

 

  • poniedziałek: 12:00 – 20:00
  • wtorek: 7:00 - 20:00
  • środa: 12:00 – 20:00
  • czwartek: 7:00 – 20:00
  • piątek: 7:00 – 15:00

 

T: 22 559 24 26
E: rejestracja@akcemed.pl

Kontakt

Akademickie Centrum Medyczne
ul. Bobrowiecka 9 (budynek B)
00-728 Warszawa

SPRAWDŹ DOJAZD

Dołącz do nas

Copyright © 2018 - Akademickie Centrum Medyczne w Warszawie.
Wykonanie: www.jellinek.pl
facebook ACM
Akademickie Centrum Medyczne
Akademickie Centrum Medyczne
facebook ACM