Zakład Pielęnacyjno- Opiekuńczy
EN|PL|Change language:
Kontakt z nami:   T: +48 22 559 24 26   |   E: rejestracja@akcemed.pl
EN|PL|Change language:

Aktualności

ELEKTROMIOGRAFIA (EMG ENG) - badanie rozpoznające choroby mięśni
Elektromiografia (EMG) to badanie elektrofizjologiczne, którego celem jest ocena funkcji mięśni i nerwów. W związku z tym EMG jest pomocne w diagnozowaniu wielu chorób neurologicznych i układu mięśniowego. Na czym polega badanie elektromiograficzne i jakie są wskazania do jego wykonania?
16 sierpnia 2019
Aktualności, poliklinika
Jak długo ważne są recepty od lekarza?
Żeby recepta mogła być zrealizowana z przysługują cą Pacjentowi zniżką konieczne jest jej wykupienie w odpowiednim terminie, który może wynosić kilka dni lub miesięcy. Ważność recepty zależy od przepisywanych środków, a po upływie określonej daty tracimy możliwość skorzystania z refundacji.
14 sierpnia 2019
Aktualności, poliklinika
Panowie, zadbajcie o swoje zdrowie w ACM
Okresowe kontrole urologiczne u mężczyzn po 45-50 roku życia pozwalają wykryć większość nowotworów układu moczowo-płciowego we wczesnej fazie. Pozwala to wyleczyć większość tych chorób. Zapraszamy do naszej placówki Panów po 45 roku życia w celu wykonania podstawowych badań (PSA, USG, badanie moczu).
25 lipca 2019
Jak uniknąć zapalenia pęcherza i cewki moczowej na urlopie?
Zapalenie pęcherza nie jest wyłącznie zimową przypadłością. Pojawia się niestety również wtedy, gdy pogoda dopisuje. Wszystko dlatego, że bakterie również lubią ciepło i nie odpuszczają nawet w czasie wiosennych i letnich urlopów.
25 lipca 2019
Wakacyjne kontuzje. Sposoby na zapobieganie i leczenie urazów
Przyczynami najczęstszych kontuzji są urazy spowodowane zbyt krótką rozgrzewką. Przeciążenie mięśni, zwichnięcia i skręcenia stawów bywają bardzo bolesne i wymagają obejrzenia przez specjalistę. Jak uśmierzyć ból, zanim udamy się do lekarza? Oto wskazówki, jak zabezpieczyć kontuzjowane miejsca.
11 lipca 2019
Powitaj lato z pięknym uśmiechem!

Czas urlopów i wakacyjnych wyjazdów przed nami! Zadbane zęby i piękny uśmiech z pewnością podniosą poczucie naszego komfortu podczas odpoczynku i letnich wojaży. A poza tym, zdrowy i olśniewający uśmiech będzie pięknie prezentował się na wakacyjnych fotografiach! Skorzystaj z pakietu (scaling, piaskowanie, fluoryzacja) i osiągnij imponująco czyste zęby w 45 minut!

18 czerwca 2019
Aktualności, poliklinika
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

Rejestracja

Rejestracja:
od poniedziałku do czwartku w godz. 7:00 -20:00
piątek w godz. 7:00 -18:00

T: 22 559 24 26
E: rejestracja@akcemed.pl

Kontakt

Akademickie Centrum Medyczne
ul. Bobrowiecka 9 (budynek B)
00-728 Warszawa

SPRAWDŹ DOJAZD

Dołącz do nas

Copyright © 2018 - Akademickie Centrum Medyczne w Warszawie.
Wykonanie: www.jellinek.pl
facebook ACM
Akademickie Centrum Medyczne
Akademickie Centrum Medyczne
facebook ACM