EN|PL|Change language:
Kontakt z nami:   T: +48 22 559 24 26   |   E: rejestracja@akcemed.pl
EN|PL|Change language:

Aktualności

Nadal prowadzimy konsultacje i zabiegi urologiczne dla pacjentów onkologicznych

Akademickie Centrum Medyczne uprzejmie informuje, że nadal prowadzi konsultacje oraz zabiegi urologiczne, w tym biopsję fuzyjną prostaty u Pacjentów z zagrożeniem onkologicznym.

06 kwietnia 2020
Aktualności, poliklinika
KORONAWIRUS COVID-19. Informacje dla pacjentów
  • Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.
  • Jeśli masz objawy zakażenia koronawirusem, nie umawiaj wizyty w placówce.
  • Zadzwoń na specjalną infolinię NFZ, tel.: 800 190 590
16 marca 2020
Aktualności, poliklinika
JAK ZADBAĆ O SWOJE ZDROWIE NA PRZEDWIOŚNIU?
Przedwiośnie to, obok jesieni, okres największej liczby zachorowań i przeziębień. Pierwsze oznaki nadchodzących cieplejszych dni sprawiają, że większość osób odwiesza do szafy ciepłe płaszcze, co może łatwo doprowadzić do wyziębienia organizmu i zwiększonej podatności na infekcje.
11 lutego 2020
Aktualności, poliklinika
Do reumatologa czy do ortopedy?

Zarówno ortopeda, jak i reumatolog, zajmują się schorzeniami związanymi z całym układem ruchu. Dotyczy to zarówno urazów kości, jak również przewlekłych chorób związanych ze stawami. Obaj także ściśle ze sobą współpracują. Kiedy więc udać się do ortopedy, a kiedy zasięgnąć porady reumatologicznej?

17 stycznia 2020
Aktualności, poliklinika
Fala uderzeniowa – same korzyści!
Fala uderzeniowa to terapia nowoczesna i nieinwazyjna. Jej zastosowanie przyczynia się do eliminacji bólów o przewlekłym charakterze w układzie mięśniowo – szkieletowym.
26 listopada 2019
Aktualności, poliklinika
Nie ma złej pogody na spacer, czyli dlaczego warto spacerować zimą

Zima to doskonały czas na spacer. Zimowe przechadzki nie tylko mogą nas zahartować, ale również poprawić krążenie krwi w całym organizmie. Powietrze jest czyste, rześkie, a nasz organizm zmuszany do dodatkowego, zdrowego wysiłku. Dlaczego jeszcze warto spacerować zimą?

25 listopada 2019
Aktualności, poliklinika
Zimowe kontuzje i urazy - o czym musisz pamiętać?
Zima to czas białego szaleństwa. Aby realnie zmniejszyć ryzyko pojawienia się niebezpiecznych sytuacji, w wyniku których może dojść do kontuzji lub urazu, pasjonaci narciarstwa, snowboardu i łyżwiarstwa powinni zawsze pamiętać o odpowiednim przygotowaniu do sezonu.
13 listopada 2019
Pakiet urologiczny "Zdrowy mężczyzna"

Okresowe kontrole urologiczne u mężczyzn po 45 roku życia pozwalają wykryć większość nowotworów układu moczowo-płciowego oraz nowotworów nerki we wczesnej fazie!

29 października 2019
Aktualności, poliklinika
Co to jest tomografia komputerowa?
Tomografia komputerowa (TK) to rodzaj badania z użyciem promieni rentgenowskich, w którym - dzięki opracowaniu komputerowemu - można uzyskać bardzo dokładne obrazy narządów wewnętrznych.
02 września 2019
Aktualności, poliklinika
ELEKTROMIOGRAFIA (EMG ENG) - badanie rozpoznające choroby mięśni
Elektromiografia (EMG) to badanie elektrofizjologiczne, którego celem jest ocena funkcji mięśni i nerwów. W związku z tym EMG jest pomocne w diagnozowaniu wielu chorób neurologicznych i układu mięśniowego. Na czym polega badanie elektromiograficzne i jakie są wskazania do jego wykonania?
16 sierpnia 2019
Aktualności, poliklinika
Jak długo ważne są recepty od lekarza?
Żeby recepta mogła być zrealizowana z przysługują cą Pacjentowi zniżką konieczne jest jej wykupienie w odpowiednim terminie, który może wynosić kilka dni lub miesięcy. Ważność recepty zależy od przepisywanych środków, a po upływie określonej daty tracimy możliwość skorzystania z refundacji.
14 sierpnia 2019
Aktualności, poliklinika
Panowie, zadbajcie o swoje zdrowie w ACM
Okresowe kontrole urologiczne u mężczyzn po 45-50 roku życia pozwalają wykryć większość nowotworów układu moczowo-płciowego we wczesnej fazie. Pozwala to wyleczyć większość tych chorób. Zapraszamy do naszej placówki Panów po 45 roku życia w celu wykonania podstawowych badań (PSA, USG, badanie moczu).
25 lipca 2019
Jak uniknąć zapalenia pęcherza i cewki moczowej na urlopie?
Zapalenie pęcherza nie jest wyłącznie zimową przypadłością. Pojawia się niestety również wtedy, gdy pogoda dopisuje. Wszystko dlatego, że bakterie również lubią ciepło i nie odpuszczają nawet w czasie wiosennych i letnich urlopów.
25 lipca 2019
Wakacyjne kontuzje. Sposoby na zapobieganie i leczenie urazów
Przyczynami najczęstszych kontuzji są urazy spowodowane zbyt krótką rozgrzewką. Przeciążenie mięśni, zwichnięcia i skręcenia stawów bywają bardzo bolesne i wymagają obejrzenia przez specjalistę. Jak uśmierzyć ból, zanim udamy się do lekarza? Oto wskazówki, jak zabezpieczyć kontuzjowane miejsca.
11 lipca 2019
Reumatyzm – co to za choroba?
Często spotykamy się z określeniem jakim jest reumatyzm. Tak naprawdę pod jednym, potocznym słowem "reumatyzm" kryje się nie tylko reumatoidalne zapalenie stawów, a kilkaset chorób obejmujących narząd ruchu, rzadziej narządy wewnętrzne i skórę. Co więcej, z medycznego punktu widzenia reumatyzm nie jest nazwą choroby, a jedynie powszechnie stosowanym określeniem chorób tkanki łącznej.
18 czerwca 2019
Aktualności, poliklinika
O czym świadczy drżenie mięśni?
Drżenie mięśni może być wynikiem nadmiernego wysiłku fizycznego czy nadmiaru kawy w diecie. Jednak w niektórych przypadkach trzęsienie się mięśni może oznaczać poważne choroby.
29 maja 2019
Aktualności, poliklinika
Gdzie i dlaczego badać przyczyny bezsenności?
Bezsenność jest zaburzeniem snu. Powoduje, że po nieprzespanej nocy wstajemy zmęczeni i niewyspani, co powoduje negatywne w skutki dla naszego zdrowia.
24 kwietnia 2019
Aktualności, poliklinika
Jakie wdychane prze nas szkodliwe substancje, mogą przyczyniać się do zachorowania na nowotwór?
Przyczyny nowotworów są bardzo różne. Większość z nich nie wynika z uwarunkowania genetycznego i nie jest od nas zależna. Około 70 proc.nowotworów powstaje w efekcie długotrwałego wpływu szkodliwych czynników środowiskowych.
03 kwietnia 2019
Aktualności, poliklinika
Jak poprawić odporność i zdrowym powitać wiosnę?
Wiosna zbliża się wielkimi krokami, warto więc powitać ją bez kataru i temperatury.
28 lutego 2019
Aktualności, poliklinika
Co to jest zapalenie cewki moczowej i jakie są jego przyczyny?
Cewka moczowa, będąca końcowym odcinkiem dróg moczowych, jest elastycznym przewodem, którym mocz odpływa z pęcherza moczowego na zewnątrz. Jest krótka u kobiety, natomiast znacznie dłuższa u mężczyzny. Zewnętrzne ujście cewki moczowej u kobiety znajduje się do przodu od pochwy, a u mężczyzny na szczycie członka.
14 lutego 2019
Aktualności, poliklinika
Badaj jądra, kontroluj prostatę!

Umówienie wizyty, rozmowa z lekarzem o narządach płciowych, rozebranie się w gabinecie... Dla wielu mężczyzn to wyzwanie ponad siły. Irracjonalny wstyd trzeba jednak przełamać. W grę wchodzi przecież zdrowie, a nawet życie.

18 grudnia 2018
Aktualności, poliklinika
Witamy dr Andrzeja Lewickiego!
Miło nam poinformować, że w Akademickim Centrum Medycznym przyjmuje lekarz urolog, dr n.med.Andrzej Lewicki.
12 grudnia 2018
Aktualności, poliklinika
Nietrzymanie moczu - problem, który można wyleczyć

Nietrzymanie moczu (inkontynencja) to niezwykle uciążliwa dolegliwość, która drastycznie obniża jakość życia. Występuje zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. W starszym wieku wynika głównie z osłabienia mięśni dna miednicy, które odpowiadają za kontrolowanie pracy pęcherza.

06 grudnia 2018
Aktualności, poliklinika
Czy aktywność fizyczna pomaga uniknąć raka prostaty?
Regularnie podejmowany wysiłek fizyczny może przedłużyć życie mężczyznom chorującym na raka prostaty. Takie wnioski płyną z badania, którego wyniki opublikowano w Journal of Clinical Oncology. Testy przeprowadzono przez naukowców z University of California w San Francisco.
14 listopada 2018
Aktualności, poliklinika
Co to jest padaczka?
Padaczka, inaczej nazywana epilepsją, to określenie grupy różnych zaburzeń o charakterze neurologicznym, które mogą objawiać się napadami padaczkowymi. Napady tego typu są wynikiem przejściowych zaburzeń w funkcjonowaniu mózgu. W komórkach nerwowych dochodzi wówczas do samoczynnych, bardzo gwałtownych wyładowań bioelektrycznych, odpowiedzialnych za pojawianie się napadów padaczkowych.
12 listopada 2018
Aktualności, poliklinika
Choroba zwyrodnieniowa stawów - jak z nią sobie radzić?
Choroba zwyrodnieniowa stawów powoli niszczy chrząstkę (gładką i elastyczną tkankę, która otacza kości stawów, umożliwiając im przesuwanie się w sposób niepowodujący tarcia). Po przekroczeniu 60. roku życia tylko dwie na dziesięć osób nie są dotknięte tym zaburzeniem.
25 października 2018
Czas jesieni, czas zmian
Jesień to czas zmian w przyrodzie i w naszym ogólnym samopoczuciu. Czujemy się apatyczni, zmęczeni, ospali, często dopada nas przeziębienie, męczy nieustanny katar i kaszel. Czasem zamiast biec po leki do apteki, warto zaufać naturze i postawić na domowe medykamenty oraz naturalne kuracje.
08 października 2018
Dzień Ratownictwa Medycznego
13 października to Dzień Ratownictwa Medycznego. Składamy najlepsze życzenia Pracownikom Ratownictwa Medycznego oraz wszystkim, którzy w swej pracy uznają za najwyższą wartość życie drugiego człowieka, niosąc pomoc każdemu kto tego potrzebuje.
08 października 2018
Kiedy wykonać USG układu moczowego?
USG układu moczowego jest to badanie całkowicie nieinwazyjne i bezpieczne, nie powoduje bólu. Jego bezpieczeństwo potwierdza USG u kobiet w ciąży w celu oceny rozwoju płodu. W dzisiejszych czasach, ze względu na łatwą dostępność i tani koszt jest bardzo często wykorzystywane przez lekarzy w diagnostyce.
05 października 2018
Aktualności, poliklinika
Odważni wygrywają!

Powoli zbliża się październik, który już od kliku lat jest miesiącem walki z rakiem. Choć Światowy Dzień Walki z Rakiem obchodzony jest 4 lutego, to jednak właśnie październik kojarzony jest w Polsce z miesiącem walki z rakiem.

10 września 2018
Aktualności, poliklinika
Choroby prostaty - wstydliwy problem mężczyzn

Czym jest zapalenie ostre lub przewlekłe prostaty? Co to jest rak prostaty? Czym jest przerost gruczołu krokowego? Jakie są czynniki ryzyka wystąpienia raka prostaty?

07 września 2018
Aktualności, poliklinika
Jak wzmocnić kości i stawy?
Jeśli wieczorami odczuwasz ból kości i stawów, bolą Cię kolana podczas wchodzenia po schodach, bóle nasilają się nocami oraz w chłodne dni, oznacza to, że Twoje kości i stawy są słabe oraz wymagają wzmocnienia.
04 września 2018
Aktualności, poliklinika
Profilaktyczne badania laboratoryjne dla Seniorów
Z pewnością każdy z nas ma w swojej rodzinie lub w najbliższym otoczeniu przynajmniej jedną osobę w podeszłym wieku. Jednak w szaleńczym pędzie współczesnego świata i natłoku obowiązków o seniorach nie myślimy zazwyczaj tyle, ile powinniśmy, nawet o tych najbliższych.
29 sierpnia 2018
Aktualności, poliklinika
Mężczyzno, pamiętaj! Warto wykonać test PSA
Każdy mężczyzna powinien przede wszystkim obserwować siebie. Jeśli zauważy  problemy związane z oddawaniem moczu powinien bezwzględnie powiedzieć o nich lekarzowi, który  skieruje wówczas Pacjenta na diagnostykę, obejmującą także oznaczenie antygenu PSA.
25 lipca 2018
Brawo dr Szempliński!!!
Miło nam poinformować, że na 48 Kongresie Polskiego Towarzystwa Urologicznego praca naszego urologa, dr n.med. Stanisława Szemplińskiego  pt;" Wysoka wykrywalność raka stercza przy użyciu, przezodbytniczej, celowanej biopsji fuzyjnej gruczołu krokowego" została zauważona i nominowana do nagrody PTU.
20 lipca 2018
Szkolenie w zakresie postępowania policjantów z osobami z niepełnosprawnością intelektualną
W dniach 21 i 26 czerwca br. zostało przeprowadzone szkolenie dla funkcjonariuszy i pracowników garnizonu stołecznego policji, dotyczące postępowania z osobami z niepełnosprawnością intelektualną w trakcie wykonywania czynności służbowych.
03 lipca 2018
Pacjent jest naszą misją
W Przychodni Lekarskiej Akademickiego Centrum Medycznego oferujemy szeroki wachlarz konsultacji lekarskich. Nasi specjaliści specjaliści dołożą wszelkich starań, aby w sposób fachowy i wyczerpujący udzielić odpowiedzi na pytania i wątpliwości Pacjentów.
25 czerwca 2018
Podaruj swojemu Tacie zdrowe serce!
Zbliża się święto naszych Ojców. Obok Mam, to najważniejsze osoby na świecie, pamiętajmy o nich przez cały rok, a zwłaszcza 23 czerwca. 
04 czerwca 2018
Zadbaj o siebie w ACM

Zbliżające się lato nie zawsze pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, wysoka temperatura może powodować zmiany w ciśnieniu tętniczym, bóle kończyn, problemy z koncentracją i zapamiętywaniem, obrzęki nóg i ogólne zmęczenie.

22 maja 2018
Witamy nowego specjalistę
Miło nam poinformować, że w Akademickim Centrum Medycznym przyjmuje już nowy lekarz neurolog.
01 marca 2018
Aktualności, poliklinika
Witamy nowego lekarza specjalistę rehabilitacji medycznej!

Miło nam poinformować, że w Akademickim Centrum Medycznym przyjmuje już nowy lekarz specjalista rehabilitacji medycznej.

31 stycznia 2018
Aktualności, poliklinika
Pracownia Biopsji Fuzyjnej ACM
Już od ponad roku wykonujemy biopsje fuzyjne gruczołu krokowego. Zyskujemy coraz większe doświadczenie -  wykonaliśmy ponad 100 biopsji.
31 stycznia 2018
Aktualności, poliklinika
Przed zimą zadbaj z nami o swoje zdrowie!
W okresie zimowym warto zadbać o swoje zdrowie ze szczególną troską. Zachęcamy do skorzystania z badań profilaktycznych, wizyty u lekarza internisty oraz z szerokiej oferty badań w Przychodni Lekarskiej Akademickiego Centrum Medycznego. 
21 listopada 2017
Pakiet urologiczny >> Zdrowy mężczyzna <<
Zachęcamy wszystkich Panów do zapoznania się z ofertą naszej poradni urologicznej.
25 października 2017
Nowość w ACM! Trening EEG Biofeedback

Co to jest EEG Biofeedback? EEG Biofeedback jest nową, bezinwazyjną, skuteczną metodą terapeutyczną, która zwiększa skuteczność funkcjonowania mózgu.

30 września 2017
Tych kilka minut nie boli, a może uratować życie.....
Okresowe kontrole urologiczne u mężczyzn po 45-50 roku życia pozwalają wykryć większość nowotworów układu moczowo-płciowego we wczesnej fazie. Pozwala to wyleczyć większość tych chorób. Zapraszamy do naszej placówki Panów po 45 roku życia w celu wykonania podstawowych badań (PSA, USG, badanie moczu).
26 września 2017
Pobierz kupon na badania rezonansem magnetycznym
Akademickie Centrum Medyczne informuje, iż istniej możliwość wykonywania badań rezonansu magnetycznego przy zastosowaniu najnowszego i najdokładniejszego rezonansu magnetycznego 3 Teslowego w placówce ENEL – MED, 
25 września 2017
Badania laboratoryjne

Przychodnia Lekarska ACM oferuje szeroki zakres badań laboratoryjnych. Oprócz podstawowych wykonujemy również wysokospecjalistyczne badania, których podejmują się tylko najbardziej zaawansowane laboratoria w Polsce.

19 września 2017
Aktualności, poliklinika
Biopsja fuzyjna gruczołu krokowego
Biopsja fuzyjna prostaty to system pobierania wycinków z miejsc, które w  rezonansie magnetycznym (MRI) zostały ocenione jako podejrzane. Elastyczny system nakładania obrazu działa jak "GPS", który naprowadza urologa wykonującego USG prostaty na ogniska nowotworowe.
26 czerwca 2017
Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego (PRP)
PRP (platelet - rich plasma) - osocze bogatopłytkowe to autologiczny preparat zagęszczonych płytek krwi z niewielką ilością osocza. Z pobranej własnej krwi pacjenta uwalniane są m.in. czynniki wzrostu, które przyspieszają regenerację tkanek miękkich oraz zrost kostny. PRP jest często i skutecznie wykorzystywane w schorzeniach układu ruchu - ortopedii, medycynie sportowej i rehabilitacji. 
17 maja 2017
Nowe możliwości terapeutyczne dla chorych na SM
​Dobre wiadomości dla chorych na stwardnienie rozsiane. Ministerstwo Zdrowia zrefunduje ważne dla pacjentów leki – alemtuzumabu iteryflunomid, które wielu chorym dadzą szansę na poprawę jakości życia. 
16 maja 2017
Zdrowie, czyli najpierw profilaktyka
Znaczenie profilaktyki w ochronie zdrowia nie wynika wyłącznie z uniwersalnej zasady, że łatwiej zapobiegać, niż później prowadzić działania naprawcze, gdy negatywne zjawisko już się rozwinie. 
15 maja 2017
Wzrok na wakacjach
Okres wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. W wakacje chcemy cieszyć się pogodą i wolnym czasem bez ograniczeń. 
25 kwietnia 2017
Dzień Mamy

Zbliża się święto naszych Mam. To najważniejsze osoby na świecie, pamiętajmy o nich przez cały rok, a zwłaszcza 26 maja.

25 kwietnia 2017
Aktywny i zdrowy Senior

Szanowni Seniorzy, zaprzeczając funkcjonującym stereotypom pokażmy, że starość może być radosna i aktywna!

24 kwietnia 2017
NOWOŚĆ! Dom Opieki i Rehabilitacji Bobrowiecka
Dom Opieki i  Rehabilitacji "Bobrowiecka" to doskonałe miejsce do odpoczynku i rehabilitacji dla wymagających pacjentów.
28 marca 2017
Zadbaj o wzrok z ACM
Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów człowieka. Nie ulega chyba wątpliwości, że to dzięki niemu mamy możliwość oglądania świata, możemy podziwiać wiele pięknych rzeczy, zięki niemu dostrzegamy kształty, kolory, uśmiechamy się, przeżywamy szczęśliwe chwile.
27 marca 2017
Zapraszamy na konsultacje i diagnostykę do ACM
Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty badań diagnostycznych. Przed wakacjami warto zadbać o swoje zdrowie i nie odkładać planowanych badań i wizyt kontrolnych i specjalistycznych.
21 marca 2017
Ułatwiamy powrót do sprawności
Szukasz doświadczonego ortopedy? W Akademickim Centrum Medycznym opiekujemy się wszystkimi osobami, które potrzebują profesjonalnej opieki lekarskiej.
15 marca 2017
Świadomy mężczyzna to zdrowy mężczyzna
Szanowni Panowie, wytwórzcie w sobie nawyk regularnego badania i dołączcie  do świadomych i zdrowych mężczyzn, pokonujących obawy, wstyd i własne słabości.
14 marca 2017
Zadbaj o swoje serce z ACM
Zachęcamy do skorzystania z ofery naszej poradni kardiologicznej.
03 marca 2017
ACM na światowej mapie ośrodków biopsji fuzyjnej
Od listopada 2016 roku w Akademickim Centrum Medycznym wykonujemy biopsje fuzyjne prostaty.
02 marca 2017
Diagnostyka prostaty. Biopsja fuzyjna prostaty.

Zapraszamy wszystkich Panów na badania diagnostyczne prostaty metodą rezonansu magnetycznego.

01 października 2016
POBYT DZIENNY DLA SENIORÓW - NOWOŚĆ
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dziennej opieki dla seniorów w Dziennym Ośrodku Terapii Poznawczo-Ruchowej.
05 lipca 2016
TRENING FUNKCJI POZNAWCZYCH – NOWOŚĆ
Uprzejmie informujemy, że w odpowiedzi na zainteresowanie zajęciami dla osób po przebytych udarach, urazach głowy, pacjentów z otępieniem, u których występują zaburzenia lub osłabienie funkcji poznawczych  (zwłaszcza dla osób z problemami neurologicznymi) przygotowaliśmy Trening Funkcji Poznawczych. 
13 kwietnia 2016
Światowy Dzień Chorego
W dniu 11.02. 2016 r., kierownictwo Zakładu Opieki i Rehabilitacji  z okazji Światowego Dnia Chorego,  zorganizowało  dla swoich podopiecznych i ich bliskich, krótki, ale bardzo interesujący program na temat zdrowego stylu życia w wieku senioralnym.
12 lutego 2016
Promocje, wydarzenia
Badania diagnostyczne w ACM

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą badań diagnostycznych.

09 lutego 2016
Podziękowania - Dzień Seniora
Serdecznie dziękujemy wszystkim Seniorom i  Opiekunom osób starszych za udział w organizowanym przez nas 13.10. Dniu Seniora, wydarzeniu, które na stałe wpisało się w kalendarz rocznic świętowanych coraz licznej na całym świecie.
14 października 2015
Promocje, wydarzenia
Promocyjne ceny na zabiegi fizykoterapeutyczne
Uprzejmie informujemy o promocji na ceny wybranych zabiegów w Zakładzie Rehabilitacji i Fizykoterapii ACM w dniach od 13 października do 10 listopada 2015 r.
13 października 2015
Promocje, wydarzenia
BADANIA USG DLA KOBIET – PROFILAKTYCZNA AKCJA ACM
Zapraszamy wszystkie Panie do wzięcia udziału w naszej akcji profilaktycznej i wykonania badania USG piersi.
12 października 2015
DZIEŃ SENIORA
13 PAŹDZIERNIKA 2015r. AKADEMICKIE CENTRUM MEDYCZNE W WARSZAWIE serdecznie zaprasza na warsztaty i wykłady dla Seniorów organizowane z okazji przypadającego w dniu 1 października Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, które odbędą się w siedzibie ACM przy ul. Bobrowieckiej  9, bud. B, od 10.00 - 15.00
30 września 2015
Promocje, wydarzenia
​BEZPŁATNA KONSULTACJA FIZJOTERAPEUTYCZNA - przy odbiorze wyników badań
Informujemy wszystkich Pacjentów odbierających wyniki badań obrazowych z naszej Przychodni Lekarskiej, że mogą skorzystać z przysługującej im jednorazowo BEZPŁATNEJ KONSULTACJI FIZJOTERAPEUTYCZNEJ w ACM. 
18 września 2015
Geriatra - nowy specjalista w Przychodni Lekarskiej ACM
Wychodząc naprzeciw licznym problemom zdrowotnym Seniorów, zwłaszcza potrzebie korzystania z porad i profilaktyki zdrowotnej, a także w odpowiedzi na liczne prośby kierowane do naszej placówki, wprowadzamy konsultacje lekarza geriatry.
11 września 2015
Medycyna pracy
Informujemy, że w naszej ofercie znajdują się badania z zakresu medycyny pracy.
04 września 2015
Badania diagnostyczne
Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty badań diagnostycznych. Po wakacjach warto zadbać o swoje zdrowie i nie odkładać planowanych wizyt kontrolnych i specjalistycznych.
04 września 2015
Bezpłatne konsultacje okulistyczne
Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji okulistycznych w naszej Przychodni Lekarskiej ACM, a także do wykonania badań profilaktycznych w okresie wakacyjnym.
10 lipca 2015
Promocje, wydarzenia
​Medycyna pracy w ACM
Zachęcamy do skorzystania z badań okresowych, kontrolnych i sanitarno-epidemilogicznych w ACM.
22 maja 2015
Opieka dla Seniora
Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty na pobyty krótko- i długoterminowe w naszym Zakładzie Opieki i Rehabilitacji ACM.
12 kwietnia 2015
Promocje, wydarzenia
Zapraszamy na badania diagnostyczne
​Warto skorzystać z przygotowanej dla Państwa promocji na badania diagnostyczne. Proponujemy wykorzystać czas przed majowym weekendem i nie odkładać planowanych wizyt kontrolnych lub specjalistycznych.
11 kwietnia 2015
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z szerokiego wachlarza oferty Zakładu Rehabilitacji ACM.
24 marca 2015
Upominek na dzień kobiet
Z okazji nadchodzącego dnia kobiet, serdecznie zapraszamy wszystkie panie do skorzystania z naszej oferty rehabilitacyjnej.
04 marca 2015
Zapraszamy na spotkanie
​Uprzejmie informujemy, że w dniu 07.02.2015 r. (sobota) o godz. 11:00 odbędzie się cykliczne spotkanie Właściciela Akademickiego Centrum Medycznego oraz kierownictwa ACM z rodzinami Pensjonariuszy Całodobowego Zakładu Opieki i Rehabilitacji.Spotkanie odbędzie się w Sali Rekreacyjnej (budynek "B", II piętro).
03 lutego 2015
Ważna informacja dla Seniorów
W okresie zimowym warto zadbać o swoje zdrowie ze szczególną troską.
27 listopada 2014
Aktualności, poliklinika
Oddział Geriatryczny

Wychodząc naprzeciw licznym potrzebom zdrowotnym Seniorów, a także osób, które opiekują się osobami starszymi Akademickie Centrum Medyczne otwiera Oddział Geriatryczny.  

31 października 2014
Aktualności, poliklinika
Teatralny poranek dla pensjonariuszy i opiekunów
Dla naszych Pensjonariuszy Całodobowego Zakładu Opieki i Rehabilitacji przygotowaliśmy niespodziankę! Już po raz kolejny gościć będziemy u nas grupę aktorów Teatru Impresaria.
20 października 2014
Rehabilitacja, wydarzenia
Medycyna pracy
Informujemy, że w Akademickim Centrum Medycznym można wykonać badania z zakresu medycyny pracy. 
10 października 2014
Aktualności, poliklinika
Fala uderzeniowa
Fala uderzeniowa to nowoczesna i skuteczna metoda leczenia bólu kolana skoczka, łokcia tenisisty, ostrogi piętowej, przewlekłego zapalenia ścięgna Achillesa i zespołu bolesnego barku.

 

21 sierpnia 2014
Promocje, wydarzenia
Zadbaj o swoje serce
Zapraszamy do skorzystania z pakietu, w którego skład wchodzą: badanie z krwi - lipidogram (na czczo), EKG, echo serca z opisem oraz konsultacja kardiologiczna.
21 sierpnia 2014
Promocje, wydarzenia
 

Rejestracja

Rejestracja:

 

  • poniedziałek: 12:00 – 20:00
  • wtorek: 7:00 - 20:00
  • środa: 12:00 – 20:00
  • czwartek: 7:00 – 20:00
  • piątek: 7:00 – 15:00

 

T: 22 559 24 26
E: rejestracja@akcemed.pl

Kontakt

Akademickie Centrum Medyczne
ul. Bobrowiecka 9 (budynek B)
00-728 Warszawa

SPRAWDŹ DOJAZD

Dołącz do nas

Copyright © 2018 - Akademickie Centrum Medyczne w Warszawie.
Wykonanie: www.jellinek.pl
facebook ACM
Akademickie Centrum Medyczne
Akademickie Centrum Medyczne
facebook ACM