Zakład Pielęnacyjno- Opiekuńczy
EN|PL|Change language:
Kontakt z nami:   T: +48 22 559 24 26   |   E: rejestracja@akcemed.pl
EN|PL|Change language:

Leczenie osoczem bogatopłytkowym

  • NOWOŚĆ! Leczenie osoczem bogatopłytkowym (PRP) - 1 300.00 PLN


​Leczenie urazów osoczem bogatopłytkowym (PRP) to nowoczesny i skuteczny sposób postępowania w uszkodzeniach ścięgien, tkanek, stawów. Nawet poważne urazy takie jak: naderwane mięśnie, ścięgna czy uszkodzone chrząstki można skutecznie i bezpiecznie leczyć tą metodą.

 

Metoda PRP wykorzystuje bogatsze naturalne źródło czynników wzrostu, czyli płytki krwi. Z niewielkiej ilości krwi pobranej od pacjenta, w ciągu kilku minut odseparowywany jest koncentrat płytek krwi. Osocze bogatopłytkowe jest wstrzyknięte w chore tkanki i silnie stymuluje naprawę ścięgien, mięśni, więzadeł, chrząstki lub kości. Przy użyciu tej metody uzyskuje się szybkie i bardzo stabilne efekty. Po zastosowaniu PRP pacjenci stosują mniej standardowych (często nieskutecznych) leków. Jest to również szczególnie ważne u osób aktywnych, ponieważ szybciej odzyskują oni sprawność i dlatego często stosowane jest u sportowców. Za pomocą podania osocza bogatopłytkowego (PRP) można skutecznie leczyć liczne schorzenia i urazy narządu ruchu, m.in.: łokieć tenisisty, golfisty, zapalenia kaletek, kolano skoczka, przeciążenia ścięgna Achillesa i rozcięgna podeszwowego (ostrogi piętowej), urazy mięśni i ścięgien w obrębie barku, uszkodzenia i ubytki chrząstki stawowej, zespoły przeciążeniowe stawów, urazy sportowe, trudno gojące się rany, odleżyny.

 

W Przychodni Lekarskiej ACM zabieg PRP wykonywany jest przez lekarza ortopedę, dr Zbigniewa Krogulca, we wtorki, w godz. 15:30 - 18:30.

Rejestracja

Rejestracja:
od poniedziałku do czwartku w godz. 7:00 -20:00
piątek w godz. 7:00 -18:00

T: 22 559 24 26
E: rejestracja@akcemed.pl

Kontakt

Akademickie Centrum Medyczne
ul. Bobrowiecka 9 (budynek B)
00-728 Warszawa

SPRAWDŹ DOJAZD

Dołącz do nas

Copyright © 2018 - Akademickie Centrum Medyczne w Warszawie.
Wykonanie: www.jellinek.pl
facebook ACM
Akademickie Centrum Medyczne
Akademickie Centrum Medyczne
facebook ACM