Hotel Zegrze - chwila relaksu blisko Warszawy

Chwila wytchnienia od codziennej rutyny jest niezbędna każdemu z nas. Czy jednak, aby wypocząć z dala od zgiełku miasta, trzeba wyruszyć w kilkugodzinną podróż w góry lub nad morze? Na szczęście nie jest to konieczne. Mieszkając w Warszawie wystarczy poświęcić 50 minut jazdy samochodem, aby trafić do oazy relaksu Promenada Zegrze, położonej nad Zalewem Zegrzyńskim.

Chillout w rytmie slow

Życie w wielkim mieście odcina ludzi od kontaktu z naturą. Zatrzymując się w Promenadzie Zegrze mamy niecodzienną okazję zatrzymania się na moment i kontemplacji przyrody. Oszałamiający zapach mazowieckich lasów, nasycony aromatem sosnowej żywicy pozwoli wziąć głęboki oddech od codziennego smogu. Niespieszne spacery po lesie odprężają, wyciszają skołatane szybkim rytmem życia nerwy, pozwalając się wsłuchać w dźwięki natury i głos własnego serca.

Czego dusza zapragnie

Komfortowe apartamenty hotelowe https://www.promenadazegrze.pl/hotel gwarantują dostęp do pełnej infrastruktury, dając nam wszystko to, czego dusza zapragnie. Jedno, dwu, lub wieloosobowe pokoje wyposażone są w prywatne łazienki, telewizory oraz mają nieograniczony dostęp do internetu. Każdy z apartamentów posiada własny balkon, na którym zaczerpniemy świeżego powietrza, czy wypijemy lampkę wina, podziwiając zachody słońca.

Wakacyjny klimat

Latem prywatna plaża hotelu Zegrze tętni życiem niczym najmodniejsze nadbałtyckie kurorty. W ciągu dnia zażyjemy kąpieli słonecznych, na złocistym, czystym piasku. Jest także możliwość spróbowania swoich sił w sportach wodnych na tafli Zalewu Zegrzyńskiego. Wieczory upłyną w rytmie dobrej zabawy. Taneczne imprezy na plaży z drinkiem z palemką przeniosą nas już nie tylko nad Bałtyk, ale i na gorącą Kubę czy Majorkę.

Kulinarna rozkosz

Egzotyczne drinki to nie wszystko, na co mogą liczyć nasze podniebienia. Hotel Zegrze uraczy nas zimnymi i gorącymi przekąskami na plaży. Również hotelowa kuchnia pozwoli nam poczuć odrobinę luksusu. Wszystko to za sprawą nietuzinkowego połączenia kuchni włoskiej i amerykańskiej w Trattoria Americana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here